Alpares Davet Kurumsal Bilgilendirme

Hikayemiz

Kuruluş Tarihimiz 2004

Alpares Davet Organizasyon, 2004 yılında kurularak Bahçelievlerde 30 m2lik mütevazi bir ofiste sektöre ilk adımlarını atmıştır. İşine verdiği önem ve gösterdiği hassasiyet doğal olarak başarıyı da beraberinde getirmiş, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar sonucu her geçen gün müşteri portföyünü genişleten Alpares Davet Organizasyon; profesyonel kadrosu, disiplinli çalışma prensibi ve kendine has özel tasarımlarıyla kısa sürede sektöre yön veren öncü bir firma haline gelmiştir.

Şu anda Avrupa ve Ortadoğunun ilk ve tek Evlilik Konseptli Alışveriş Merkezi olan Wedding World AWMde 280 m2 merkez ofis ve showroom ile toplamda 3.000 m2ye ulaşan depolara sahip olan firma, bitmek bilmeyen yatırımlarıyla yüzlerce ürün çeşidine her geçen gün yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Müşteri taleplerine göre kişiye özel konseptler geliştiren Alpares Davet Organizasyon; düğün organizasyonu başta olmak üzere, sünnet düğünü, söz-nişan-kına gecesi, özel davet, kokteyl, catering, açılış, bayi toplantısı, okul mezuniyeti, fuar, festival ve benzeri organizasyonlar konusunda faaliyet göstermektedir.

Tüm hizmetlerimizi, İstanbuldan Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmemizin yanında yurt dışına da hizmet verebilmekteyiz. Aynı zamanda firmamızın, sektördeki diğer organizasyon şirketlerine konsept geliştiren, üreten, kiralayan ve satan bir alt yapı özelliği de mevcuttur.

Alpares Davet Organizasyon, kısa adı OFİDER olan Organizasyon Firmaları Derneğinin kurucu üyesidir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 1002 Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti belgelerine sahip olan firmamız her zaman için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışını benimsemiş ve bunu ilke edinmiştir